Local and World News in the Palm of Your Hands

Tech - Business - People

dWeb.News Sections

Petal Search prináša užívateľom intuitívne vyhľadávanie na mieru

Iba za 12 mesiacov si vyhľadávač Petal Search získal srdcia užívateľov po celom svete. Ako natívny vyhľadávač Huawei Mobile Services (HMS) využíva inovatívne technológie spoločnosti Huawei, spolupracuje s ostatnými vyhľadávačmi a pomohol rozšíriť užívateľskú základňu ekosystému HMS na viac ako 730 miliónov užívateľov v 170 krajinách a regiónoch po celom svete. Petal Search pomáha užívateľom nájsť to, čo potrebujú, vo viac než 20 kategóriách, vrátane nakupovania, cestovania a správ.

Petal Search poskytuje svojim užívateľom inteligentné funkcie, ktoré im výrazne uľahčujú preskúmavanie sveta a umožňujú im ľahko nájsť všetko, čo potrebujú. Táto oddanosť používateľom sa odráža v neustálom úsilí vyvíjať nové funkcie a možnosti, čo vývojári vyhľadávača dokázali aj v priebehu minulého roka.

Stratégia “1 + 8 + N” pre všetky scenáre použitia zaisťuje dostupnosť naprieč všetkými zariadeniami

V rámci stratégie “1 + 8 + N” spoločnosti Huawei môžu používatelia k vyhľadávaču pristupovať cez rôzne zariadenia vrátane novej smart televízie Vision, tabletov a telefónov. To znamená, že užívatelia môžu využívať rovnaké vyhľadávacie funkcie bez ohľadu na to, aké zariadenie práve používajú.

Okrem toho Petal Search teraz poskytuje vyhľadávanie aj na smart televízii Huawei Vision S, čo užívateľom umožňuje jednoduché vyhľadávanie lokálneho i on-line obsahu. Spoločnosť Huawei bude v blízkej budúcnosti pokračovať v práci na rozšírení vyhľadávača na ďalšie zariadenia.

Petal Search ponúka komplexné vyhľadávanie 

Spoločnosť Huawei sa prostredníctvom Petal Search zaviazala používateľom poskytovať komplexné vyhľadávanie, ktoré im dá možnosť voľby a flexibilitu pri vyhľadávaní toho, čo chcú, spôsobom, akým chcú.

Na dosiahnutie tohto cieľa vyhľadávač Petal Search zhromažďuje informácie z 20 oblastí vertikálneho vyhľadávania a spolupracuje s viac ako 3000 obchodnými partnermi z rôznych odvetví, aby ponúkal vysoko kvalitný obsah a služby. Vďaka tejto spolupráci užívatelia zistia, že nech už hľadajú najnovšie športové vybavenie alebo luxusný hotel, výsledky, ktoré potrebujú, majú k dispozícii priamo na webe Petal Search.

Okrem toho si používatelia môžu zvoliť svoje preferencie, takže im Petal Search môže poskytovať odporúčania šité na mieru. To znamená, že s každým vyhľadávaním môže Petal Search lepšie porozumieť každému užívateľovi a poskytovať mu stále presnejšie a relevantnejšie výsledky a zvyšovať efektivitu vyhľadávania.

Petal Search tiež ponúka funkcie vizuálneho a hlasového vyhľadávania, takže používatelia majú k dispozícii viac spôsobov, ako vyhľadať to, čo potrebujú, čo niekoľkonásobne zvyšuje celkové pohodlie a zlepšuje užívateľský zážitok.

Pomocou vizuálneho vyhľadávania môžu používatelia získať relevantné výsledky na základe zdieľaného obrázku či fotografie, takže kým fotka sušienky môže zobraziť recepty alebo pekárne v okolí, fotografia influencera nájde e-shopy s oblečením, ktoré má na sebe. Petal Search ponúka tiež funkciu hlasového vyhľadávania, ktorá je užitočná najmä v prípadoch, kedy má užívateľ doslova plné ruky práce. Či už teda používateľ hľadá otváraciu dobu reštaurácie pri šoférovaní, alebo zisťuje správnu mieru ingrediencií v recepte pri pečení, hlasové vyhľadávanie mu ponúka rovnako výkonné prostredie Petal Search, vďaka ktorému nájde, čo potrebuje.

Lokalizované a pohodlné vyhľadávanie vďaka karte Blízko 

Okrem vyššie uvedeného môžu teraz užívatelia navyše vyhľadávať miesta v okolí, ako sú reštaurácie, obchody a služby, a to pomocou nedávno predstavenej karty “Blízko”. Zážitok z vyhľadávania ďalej vylepšujú užitočné návrhy prispôsobené záujmom a preferenciám užívateľa, ktoré mu umožňujú rýchlo prechádzať najlepšie miesta a služby v okolí.

Vyhľadávač Petal Search je skvelým spoločníkom na cestách. Či už ide o hľadanie blízkej kaviarne, nákupného centra alebo napríklad pamiatok, vyhľadávač Petal Search dokáže užívateľovi poskytnúť relevantné informácie. Pre ďalšie uľahčenie rozhodovacieho procesu ponúka vyhľadávač prehľad potrebných informácií vrátane vzdialenosti, otváracej doby, celkového hodnotenia od ostatných užívateľov a ďalších dát.

Skúsenosť každého používateľa s vyhľadávaním cez Petal Search je iná

Užívatelia môžu s Petal Search zdieľať svoje preferencie, vďaka čomu im výsledky vyhľadávania budú šité presne na mieru. Karta “Petal Go” ponúka užívateľom prístup k prehľadu dôležitých informácií, ako je ich rozvrh a odporúčané čítanie, a to v dvoch kategóriách: Môj deň a Momenty.

Okrem toho vyhľadávač Petal Search nedávno predstavil niekoľko nových funkcií v podobe tzv. “KARIET”, ktoré poskytujú nebývalé pohodlie a ďalej umocňujú “digitálny životný štýl” užívateľov. Uľahčujú tak úkony ako je rezervácia lístkov a poskytujú expresné služby, kupóny a recepty, aby lepšie vyhoveli rôznym potrebám užívateľov po celom svete. Tieto karty prezentujú konkrétne informácie stručným a vizuálne bohatým spôsobom a umožňujú užívateľom zistiť potrebné podrobnosti na prvý pohľad.

Petal Search sa stará o súkromie a bezpečie užívateľov

Vyhľadávač Petal Search je odhodlaný pomáhať užívateľom po celom svete nájsť to, čo hľadajú, a vytvárať vysoko kvalitný obsah. To všetko pri zachovaní bezpečnosti, súkromia a zabezpečenia ich dát. Natívny vyhľadávací nástroj HMS spája výhody hardvérového zabezpečenia a bezpečnostných technológií s bezkonkurenčnými štandardmi ochrany súkromia, ktoré stanovujú popredné európske vyhľadávače.

Vyhľadávač Petal Search bol vyznamenaný pečaťou kvality za ochranu osobných údajov ePrivacyseal data protection a spĺňa nariadenie GDPR. Vyhľadávač navyše dodržiava bezpečnostné zásady, zákony a predpisy každej krajiny, v ktorej je k dispozícii, a zaisťuje tak ochranu súkromia spotrebiteľov.

Okrem toho Petal Search ponúka tiež funkciu bezpečného vyhľadávania, ktorá používateľom bezpečne zobrazuje výsledky vyhľadávania a upozorňuje ich na zdroj informácií, aby sa zabezpečilo, že sa zobrazujú iba autentické výsledky. Užívateľ si môže vybrať z troch nastavení (prísne, stredné alebo zakázané) a zobraziť iba výsledky, ktoré spĺňajú požiadavky jednotlivých úrovní, a zlepšiť tak užívateľský komfort.

Spoločnosť Huawei pokračuje vo vylepšovaní komplexného vyhľadávania Petal Search pre užívateľov a partnerov

Vývojári vyhľadávač Petal Search sa zaviazali zlepšiť zážitok z vyhľadávania typu „všetko v jednom” pre užívateľov aj partnerov a pri vývoji novej generácie Petal Search sa zamerali na niekoľko kľúčových aspektov. Medzi tie patrí spresnenie výsledkov vyhľadávania prostredníctvom ďalšej lokalizácie a tiež kontextualizácia vyhľadávaných výrazov na základe správania používateľov, aby im bolo vyhľadávanie viac prispôsobené na mieru.

Vyhľadávač sa tiež zameria na podporu vyhľadávania pomocou umelej inteligencie, ktorá prinesie rýchlejšie a presnejšie výsledky vo vertikálnom, vizuálnom, sociálnom, hlasovom a asistenčnom vyhľadávaní. Spoločnosť Huawei tiež preskúma možnosti rozšírenia vyhľadávania Petal Search na ďalšie médiá mimo webové vyhľadávanie, vrátane formátov, ako je prevod textu na obraz, videá, AR / VR a ďalších.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1529464/Petal_Search_HUAWEI_Mate_40_Series_Launch.jpg 
Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1529465/Petal_Search.jpg 
Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1529466/Petal_Search_HUAWEI_Vision.jpg

SOURCE Huawei

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Shop now for Macbooks from 6th Avenue Electronics!

Leave a Reply

More dWeb News

Vega lifts off

On 2 September 2020, Vega flight VV16 lifted off from Europe’s Spaceport in French Guiana to deliver 53 light satellites into two separate Sun-synchronous orbits

Publisher

Former Local Newspaper Publisher Turned Internet Cowboy

Solution Creator

Comes Up With A Solution To Solve Major Tech Industry Problems #GoPongo

Author

Loves Bringing Complex Issues To Life With Simple Understandable Words